Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum Cs-Bestia.pl.
Witamy na Cs-Bestia.pl - Teraz kolej na Ciebie!

PARTNERZY/SPONSORZY

• Serwery gier

• Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

[PODANIE ZAAKCEPTOWANE] Podanie na admina

Cytat:
    1. Nick w grze: Odpalony?
    2. Wiek: 19 (Niektórzy pewnie nie uwierzą no ale się nie dziwie po moim zachowaniu)
    3. Doświadczenie:  Bardzo duże moim zdaniem, potrafię wykryć czy dany gracz używa wspomagaczy czy też nie.
    4. Staż na serwerze: Krótki ale do złożenia podania zmusiła mnie masa aimerów, gdyby nie to podanie złożył bym po 1 tyg nawet 2 tyg gry na serwerze.
    5. Znajomość AMXX [1-10]: 7
    6. Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Tak
    7. Dlaczego chcesz admina?: Napisałem to w podpunkcie wyżej ale napiszę jeszcze raz.
    Ponieważ brakuje adminów, masa cheaterów na serwerze oraz myślę że moja pomoc na serwerze będzie pomocna.

8. Składka (SmS/Przelew/inne): Przelew
    9. Kontakt: Steam,gg,forum 
    [Obrazek: EyHYg3h.gif]
    [Obrazek: AhtjhAF.png]
    Jestem za Daniem mu szansy

+ Wiek ( jeżeli to prawda, zapraszam na ts3)
    + Dostępny, widuje go na servie Smile
    + Przyda się kolejna pomoc !
    +prawda jest duzo cziterow z tego co widze jak gracze sie skarza co chwile
    +wiek
    +oczywiscie admin sie przyda tylko nie rob jak inni admini i nie olewaj swojego zadania (aktywnosc na serwerze)

Moj glos na tak
    Hmmmm na okres próbny czemu by nie
    +Wiek (jeżeli naprawde masz 19 lat to ok ale zachowuj sie na serwerze normalnie a nie jak 13 letnie dzieciak)
    +Doświadczenie
    +/- Staż
    + Nowy admin zawsze sie przyda
    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: przyjete.png]

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez Administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na wybrana przez ciebie posadę. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę.

Od momentu zaakceptowania podania masz 7 dni na opłacenie składki administracyjnej !
    Jak opłacić składkę ?
    Wystarczy skontaktować się z
    Właścicielem Serwera.

Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez Administracje po zaakceptowaniu podania !

Pozdrawiamy,
    Administracja
    Cs-Bestia.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości