Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum Cs-Bestia.pl.
Witamy na Cs-Bestia.pl - Teraz kolej na Ciebie!

PARTNERZY/SPONSORZY

• Serwery gier

• Ocena wątku:
    • 0 głosów - średnia: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

[ZAAKCEPTOWANE] CSGO MOD

Coś o Sobie: A co tu pisać
    Typ Serwera: CS GO MOD
    Ilość Slotów: 21
    Link GameTracker: http://www.gametracker.com/server_info/1....75:27015/
    Dlaczego Chcesz Do Nas Dołączyć: Bo jest tu ejo
    Rozkręcony [TAK/NIE]: Prawie
    Wiek właściciela serwera: 30
    Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: nie rozumiem co mam udostępniać
    Kontakt: GG: 62513627

Przez awarię stracił troszkę rank w GT - ale się nadrobi :]
    Ja jestem ZA

cs go mod zawsze spoko sam bym pograł Big Grin
    No to tak.Jestem na Nie
    +wiek właściciela
    +fajny mod
    +ilość slotów.
    -Podanie słabo napisane.
    #edit .Edytuj post,bo udostępniane na konto sieci,czyli dodanie go na forum,podpięcie pod tabele z serwerami, dział serwera.
    A po drugie pozmieniaj pare rzeczy.
    A to spoko.

Przywracam maszynę do życia po awari i za jakieś 1h będzie serwer online
    Za serwerem jestem, ale nie jestem za tym.,Bo właściciel nie ma 30 lat a to już kłamstwo Tongue! + To nawet Hosting nei jest tylko maszyna jakas ...
    (06-02-2017, 05:29 PM)Slasher napisał(a): Za serwerem jestem, ale nie jestem za tym.,Bo właściciel nie ma 30 lat  a to już kłamstwo Tongue! + To nawet Hosting nei jest tylko maszyna jakas ...

Wybacz, nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Ejo mnie dobrze zna więc do niego uderzcie :-]
    Po drugie  - mam serwer dedykowany w serwerowni - własna maszyna  która stoi . Serwer jak widzisz prosperował dobrze do czasu awari.
    Mogę śmiało potwierdzić ,że elka ma 30 lat a serwer chodził bardzo dobrze póki nie nastąpiła awaria ale elka zna się na robocie i wie co robić
    System już sprawny
    https://qas-shared-assets.s3.amazonaws.c...ydco9tchao

Jeszcze panel gier Smile
    Od kłótni jest pw!!!
    *** Wiadomość wygenerowana automatycznie ***
    [Obrazek: zgloszenie_zaakceptowane.png]

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez Administratorów. Oznacza to, że od teraz współpracujemy razem! Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę.

Od momentu zaakceptowania podania masz 7 dni na opłacenie składki administracyjnej !
    Jak opłacić składkę ?
    Wystarczy skontaktować się z
    Właścicielem Serwera.

Ranga na forum zostanie automatycznie przydzielona przez Administracje po zaakceptowaniu podania !

Pozdrawiamy,
    Administracja
    Cs-Bestia.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości